header-logo

W imieniu swoim oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologicznego „Symbioza”​ chcielibyśmy zaprosić Was do uczestnictwa w IV Edycji Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego „Symbioza”, które odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas sympozjum możliwa jest prezentacja swoich wyników naukowych w dwóch formach: prezentacji seminaryjnej oraz posteru. Oczywiście istnieje również możliwość uczestnictwa biernego, do którego również gorąco zachęcamy!

Symbioza to spotkanie młodych naukowców, przygotowane na bardzo wysokim poziomie! Jego forma sprzyja nawiązywaniu nowych, interesujących znajomości a często też trwałych przyjaźni!
To okazja do wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy i integracji środowiska naukowego. Śmiało mogę powiedzieć, że Symbioza potrafi wywrócić życie do górny nogami i gdy choć raz uczestniczyło się w tej konferencji, nie odpuszcza się żadnej następnej edycji.

Warto podkreślić, że MSB ,,Symbioza” to także okazja do wysłuchania wykładów, doświadczonych naukowców. Tegoroczną konferencję uświetnią mi.in. prof. dr hab. Robert Hołyst z Instytutu Chemii Fizycznej PAN, prof. dr hab. Jan Szopa-Skórkowskiz Uniwersytetu Wrocławskiego, prof. dr hab. Ewa Sawosz Chwalibóg ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego czyprof. dr hab. Wojciech Kamysz z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rejestracja na IV Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”​ trwa od 13 marca do 3 kwietnia 2015. Link do formularza rejestracyjnego znajdziecie na stronie: http://msb.symbioza.edu.pl/rejestracja/.
Cena uczestnictwa w konferencji wynosi 85 zł. W ramach opłaty konferencyjnej zapewniamy: certyfikat uczestnictwa, pakiet konferencyjny, księgę abstraktów, przerwy kawowe , 2 obiady i bilet na imprezę integracyjną.

Do zobaczenia w maju!
Serdecznie zapraszają:
Komitet Organizacyjny IV MSB „Symbioza”

oraz ja:
Kulturalna Angie

fot. Angelika Michalak