Let’s talk about science – Porozmawiajmy o nauce to cykl otwartych spotkań z naukowcami podczas których nasi goście w przystępny i interesujący sposób uchylą rąbka tajemnicy świata nauki, oraz opowiedzą jak wygląda praca naukowa od kuchni.
Spotkanie skierowane jest do wszystkich, niezależnie od wieku i zainteresowań. Jeśli ciekawi Cię świat nauki, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! A wszystko w przyjaznej, pełnej humoru atmosferze przy szklance dobrego piwa!

Spotkanie to, nie jest wykładem ani prelekcją – to platforma do dyskusji, podczas której każdy może: zadać pytanie dotyczące pracy czy tematyki naukowej, którą zajmuje się nasz gość, podzielić się swoją opinią lub dodać własny komentarz, zapytać o nurtujące nas problemy pośrednio związane z nauką. To możliwość bezpośredniego kontaktu z doświadczonymi naukowcami poza murami uczelni i laboratoriów.

Let’s talk about science to także spotkanie umożliwiające integrację środowiska młodych naukowców. Świetna okazja do rozmowy ze starszymi kolegami czy też studentami innych wydziałów. Jest więc przestrzenią do nawiązywania nowych kontaktów.

Reklamy